Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391
v

Změny v rozvrhu Friday 15. 11.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
8.A před před
8.B před před
9.A před před
9.B před před
9.C před před
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bláhová Alice - - - Pop Hlv Dud - - -
Pacholík Tomáš Lec Rei
Pavelka Petr - - Ndm .. Pac Šrů - -
Pobříslová Martina Ber ..
Raabová Kateřina Pob ..
Reinišová Pavlína Sta KŘIZ
Zuntová Yvona .. -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Beranová Oldřiška
1 supl. (Pob) ČJL 9.B 9.BC
1 odpadá M 8.A
Duda Radek
5 spojeno (Bla) INF 4.A (I4Ab) VT1
Hlavničková Monika
4 supl. (Bla) Vv 5.A 5.A
4 odpadá VZ 9.A
Křížová Zuzana
4 spojeno (Rei) AJ 8.B (A8r)+ VT1
Laksarová Eva
2 odpadá ČJL 8.A
Lecjaksová Ladislava
1 supl. (Pac) AJ 4.C (A4p) 4.C
1 odpadá M 8.B
Nedomová Drahomíra
3 supl. (Pav) F 7.C 8.AF
3 odpadá M 9.C
Pacholík Tomáš
5 supl. (Pav) F 9.A 8.AF
1. - 2. les.Obecný pedagogický dohled
Pobříslová Martina
3 supl. (Raa) D 6.D 6.Dk
3 odpadá ČJL 9.A
1. - 2. les.Obecný pedagogický dohled
Popelková Jitka
3 supl. (Bla) Vv 5.A 5.A
Raabová Kateřina
3. - 4. les.dohled v hodině
Reinišová Pavlína
2 spojeno (Pac) AJ 9.B (A9p) 9.A
3. - 4. les.Obecný pedagogický dohled
Staňková Olga
3 spojeno (Rei) AJ 3.D (A3re)+ 3.A
Šrůtová Pavla
6 supl. (Pav) F 9.C 8.AF
Zuntová Yvona
3. - 4. les.Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd
3.A
3 AJ A3re 3.A spojí Sta (Rei)
3.B
3 AJ A3re 3.A spojí Sta (Rei)
3.C
3 AJ A3re 3.A spojí Sta (Rei)
3.D
3 AJ A3re 3.A spojí Sta (Rei)
4.A
5 INF I4Ab VT1 spojí Dud (Bla)
4.C
1 AJ A4p 4.C supluje Lec (Pac)
5.A
3 Vv 5.A supluje Pop (Bla)
4 Vv 5.A supluje Hlv (Bla)
6.D
3 D 6.Dk supluje Pob (Raa)
7.C
3 F 8.AF supluje Ndm (Pav)
8.A
4 AJ A8r VT1 spojí KŘIZ (Rei)
1. - 2. les.přednáška
8.B
4 AJ A8r VT1 spojí KŘIZ (Rei)
1. - 2. les.přednáška
9.A
5 F 8.AF supluje Pac (Pav)
3. - 4. les.přednáška
9.B
1 ČJL 9.BC supluje Ber (Pob)
2 AJ A9p 9.A spojí Rei (Pac)
3. - 4. les.přednáška
9.C
6 F 8.AF supluje Šrů (Pav)
3. - 4. les.přednáška
Pedagogický dohled u třídy:
8.A
Hodina: 1. - 2. les., Učitel: Pacholík Tomáš
8.B
Hodina: 1. - 2. les., Učitel: Pobříslová Martina
9.A
Hodina: 3. - 4. les., Učitel: Reinišová Pavlína
9.B
Hodina: 3. - 4. les., Učitel: Zuntová Yvona